zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

GOLF CLUB A&A

DOM JUBILERSKI A&A | TURNIEJ O BRYLANT A&A | GOLF CLUB A&A|

MEDIA O WYDARZENIACH NA SALI GOLFA A&A GOLF CLUB

 w ŁODZI przy ul. WERSALSKIEJ 47/75

nr 34/2007 z dn 9.02.2007

 
 
 
 
 
 
 
 
 

MEDIA O WYDARZENIACH NA DRIVING RANGE A&A GC

 w PABIANICACH przy ul. GROTA-ROWECKIEGO 8a

Otwarcie A&A Driving Range w dn. 16.06.2008 r

 

nr 38 z dn. 18.09.07

 
 

nr 38  dn 18.09.07

 
 

 

nr 30 dn 16.09.07

 
 

Wielkie otwarcie Driving Range A&A w Pabianicach!
 Dnia 16 września w Pabianicach odbędzie się impreza inaugurująca działalność największej w Polsce miejskiej strzelnicy golfowej. Zaproszeni goście będą mogli uczestniczyć nie tylko w pokazowych lekcjach golfa, ale będą też świadkami premiery nowych modeli Forda

Usytuowany w centrum Pabianic 220 metrowy pas greenu – przeznaczony do ćwiczenia długich uderzeń golfowych – już w połowie września zostanie oddany do dyspozycji golfistów i amatorów chcących nauczyć się gry w golfa. W niedzielne popołudnie 16 września w godz. 12:00-18:00 odbędą się spektakularne pokazy golfowe profesjonalistów oraz darmowe lekcje krótkich, średnich i długich uderzeń golfowych. Atmosferę uprzyjemnią mini konkursy golfowe z nagrodami dla wszystkich uczestników. Będzie także możliwość zapisania się na Dni Otwarte Driving Range (organizowane już od 17 września przy ul. Grota-Roweckiego 8a) oraz do Szkoły Golfa A&A dysponującej szeroką ofertą nauczania gry w golfa (lekcje grupowe i indywidualne) oraz specjalną ofertą dla firm.  Podczas inauguracji możliwy będzie zakup sprzętu golfowego i akcesoriów golfowych w specjalnych promocyjnych cenach (tylko tego dnia ceny takie jak dla członków Klubu Golfowego A&A)


Podczas imprezy odbędzie się też oficjalna premiera Forda Mondeo i Forda Ranger (zaprezentuje się jako pierwszy pic up Forda na rynku polskim). Wszyscy będą mogli odbyć jazdę próbną (przewidziane są również jazdy terenowe) nowymi modelami, a nawet zakupić je w specjalnej ofercie. Dla dzieci i młodzieży przygotowano ciekawe konkursy, m.in. wyścigi na symulatorze jazdy rajdowej.


Znakomitą piknikową atmosferę dopełni smaczny grill przygotowany przez organizatorów.


Więcej informacji na stronie: www.golf.aia.pl


Źródło: Informacja Prasowa
 
 

16 września 2007r. w Pabianicach odbędzie się impreza inaugurująca działalność największej w Polsce miejskiej strzelnicy golfowej. Zaproszeni goście będą mogli uczestniczyć nie tylko w pokazowych lekcjach golfa, ale będą też świadkami premiery nowych modeli Forda.

Usytuowany w centrum Pabianic 220 metrowy pas greenu – przeznaczony do ćwiczenia długich uderzeń golfowych ...

Usytuowany w centrum Pabianic 220 metrowy pas greenu – przeznaczony do ćwiczenia długich uderzeń golfowych – już w połowie września zostanie oddany do dyspozycji golfistów i amatorów chcących nauczyć się gry w golfa. W niedzielne popołudnie 16 września w godz. 12:00-18:00 odbędą się spektakularne pokazy golfowe profesjonalistów oraz darmowe lekcje krótkich, średnich i długich uderzeń golfowych. Atmosferę uprzyjemnią mini konkursy golfowe z nagrodami dla wszystkich uczestników. Będzie także możliwość zapisania się na Dni Otwarte Driving Range (organizowane już od 17 września przy ul. Grota-Roweckiego 8a) oraz do Szkoły Golfa A&A dysponującej szeroką ofertą nauczania gry w golfa (lekcje grupowe i indywidualne) oraz specjalną ofertą dla firm. Podczas inauguracji możliwy będzie zakup sprzętu golfowego i akcesoriów golfowych w specjalnych promocyjnych cenach (tylko tego dnia ceny takie jak dla członków Klubu Golfowego A&A).

Podczas imprezy odbędzie się też oficjalna premiera Forda Mondeo i Forda Ranger (zaprezentuje się jako pierwszy pick up Forda na rynku polskim). Wszyscy będą mogli odbyć jazdę próbną (przewidziane są również jazdy terenowe) nowymi modelami, a nawet zakupić je w specjalnej ofercie. Dla dzieci i młodzieży przygotowano ciekawe konkursy, m.in. wyścigi na symulatorze jazdy rajdowej.
Znakomitą piknikową atmosferę dopełni smaczny grill przygotowany przez organizatorów.

źródło:golfnews.pl
 

Źródło: Pod patronatem Bankier.pl

Największa polska strzelnica golfowa już otwarta!


16 września odbyło się uroczyste otwarcie największej w Polsce miejskiej strzelnicy golfowej. Impreza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko mediów, władz miasta i golfistów, ale i tych, którzy po raz pierwszy mieli do czynienia z tym popularyzującym się w Polsce sportem.        

                                                                        


Celnie wybita przez prezydenta Pabianic pierwsza piłeczka golfowa zainaugurowała w niedzielę działalność strzelnicy golfowej. Tym samym 220 metrowy pas greenu – przeznaczony do ćwiczenia długich uderzeń golfowych – został oddany do dyspozycji golfistów i amatorów chcących nauczyć się gry w golfa. Przez cały dzień na terenie Drivingu odbywały się darmowe lekcje prowadzone przez instruktorów golfa. Spektakularne pokazy profesjonalistów i mini konkursy w trzech kategoriach (puttowanie, chipowanie i longest drive) zachęcały do pierwszych zmagań z kijem i piłeczką.
Największym powodzeniem cieszył się konkurs na najdłuższe uderzenie – amatorzy wybijali piłeczkę nawet na 150m. Ilość uczestników i ich ogromne zaangażowanie przewyższyły oczekiwania organizatorów – od początku do końca imprezy wszystkie stanowiska na Drivingu były zapełnione przez niezmordowanie trenujących golfistów i amatorów. Byli i tacy, którzy po pierwszym kontakcie z golfem od razu postanawiali, że zaprzyjaźnią się z nim na dłużej i czym prędzej biegli do firmowego sklepiku A&A, by zakupić w nim swe pierwsze kije, piłeczki, rękawiczki, maty do puttowania, koszulki i czapeczki – wszystko ologowane firmowym znakiem A&A. W namiocie organizatorów mogli od ręki zapisać się na lekcje golfa organizowane przez Klub Golfa A&A i dowiedzieć się o Dniu dla Golfisty, organizowanym na Driving Range w każdy poniedziałek (darmowa gra).Podczas imprezy odbyła się też oficjalna premiera Forda Mondeo i Forda Ranger. Ranger zaprezentował się jako pierwszy pick up Forda na rynku polskim – każdy mógł się nim przejechać po specjalnie przygotowanym do jazd terenowych torze. Uwagę wielu gości przyciągnęły jazdy na symulatorze jazd rajdowych, a przygotowane przez Gonera&Company konkursy z nagrodami dostarczyły wiele emocji najmłodszym gościom.Na wszystkich znużonych trenowaniem uderzeń golfowych i wymęczonych po jazdach terenowych czekał pyszny grillowy poczęstunek. Smażone mięsa, kiełbasy, sałatki i napoje szybko przywracały utracone siły. A atrakcje takie jak: pokaz karate, loteria wizytówkowa z cennymi nagrodami oraz chodzący po całym terenie szczudlarz rozdający firmowe akcesoria A&A, cukierki i baloniki uprzyjemniały czas nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Więcej informacji:
www.golf.aia.pl

Driving Range A&A: Pabianice, ul. Grota-Roweckiego 8a
Klub Golfa A&A: Łódź, ul. Wersalska 47/75Partner Główny: Gonera&Company
Patroni medialni: Golf Mediatour,Golf24.pl, GolfNews.pl, Golf.pl, ŚwiatSportu.pl, Moda&Styl, Bankier.pl, Radio Złote Przeboje, Gazeta Wyborcza, TVP3 Łódź
Sponsorzy: Auto Auto, Grot Gospoda